Hlavní partneri

Mediálni partneri

Náhodný hráč

Petráško Matúš

Petráško Matúš

Tabuľky


Minižiaci so skalpom lídra súťaže a šancou na postup na MS!

MBK Liptovský Mikuláš : ŠBK Galaxy Košice 47:35 (29:16)


Body MBK LM: Slugeň 12, Kováčik 7, Kováč J. 6, Moník 5, Buda 4, Kokavec 4, Kováč S. 4, Štábel 3, Ďurný 2


MBK Liptovský Mikuláš : BK ŠPD Rožňava 20:0 (kontumačne)


Najmladšie mikulášske súťažné družstvo sa uplynulý víkend predstavilo na druhom domácom miniturnaji sezóny. Podľa rozpisu sa turnaju mali okrem domáceho tímu zúčastniť tímy ŠBK Galaxy Košice a BK ŠPD Rožňava. Tím z Rožňavy však na poslednú chvíľu svoju účasť odvolal a jeho zápasy tak boli skontumované. Jediným, ale o to podstatnejším, zápasom našich chlapcov bol tak zápas proti doteraz neporazeným Košiciam, kraľujúcim v tabuľke so zápasovým skóre 12:0.


Nasadenie, bojovnosť o každú loptu, ale hlavne doposiaľ najlepší kolektívny výkon boli hlavnými faktormi k tomu, že chlapci pripravili košickému celku vo výbornom zápase prvú prehru v aktuálnej sezóne!


Minižiaci majú tak dva miniturnaje pred koncom sezóny reálnu šancu na postup na Majstrovstvá Slovenska. Rozhodujúcim zápasom bude najbližší zápas proti Spišskej Novej Vsi, ktorý sa uskutoční 4.apríla na ihrisku súpera.


Hlas trénera: „Chalani predviedli doposiaľ najlepší kolektívny výkon. Práve týmto spoločným výkonom dokázali poraziť lídra tabuľky, čo ma veľmi teší a verím, že v podobnom štýle budú pokračovať aj v ďalších zápasoch. Náš cieľ je jasný a to je postup na Majstrovstvá, takže nám neostáva nič iné ako makať a pripraviť sa na rozhodujúci zápas. Pevne verím, že ho zvládneme.“


 


 
Autor: Tomáš Császári | Pondelok, 09. Marec 2020 12:28

Podobné články: